Ana Sayfa Özgeçmişim Latif Takipte Haber Arşivi Faydalı Bağlantılar Ziyaretçi Defteri İletişim Reklam

NE OLACAK GÖKÇEBEY’İN HALİ
Zonguldak’ın güzel ilçelerinden biride Gökçebey. Vekillerle yönetilen ilçe konumuna geldik. Kaymakamlık makamı; Çaycuma Kaymakamı vekâlet ediyor. Daire müdürlüklerin büyük bölümüne vekiller bakıyor. Belediye Başkanlığına atama ile görev yapılıyor. İlçede göç var, İşsizlik var. Gökçebey’in ne konumuna geldiği noktayı kamuoyu görsün. Hal böyle iken, ilçe merkezinde büyük baş besicilik yapanlarda var. Yine; sokak hayvanları, kedileri, ördekleri, tavukları’da var. Yine; Horoz’u yok desek yalan olur, horozu da var. Tefecisi, Hapcısı’da var. Görseniz; sanki küçük İstanbul… Gökçebey’de didişmeler yaşanıyor. O benim adamım, şu bunun adamı o vb. Bu arada ilçenin kayıplarını kimse hesaba katmıyor. Küçük grupların didişmelerinden, siyasi ayak oyunlarından, yapılacak işlerde ipe un sermelerden Gökçebey kaybediyor. Ne zaman adam oluruz? Herkes kendi işini yaptığında. Sağlıcakla kalınız.
Devamı...
ÇALIŞMAK demek boşuna yorulmak, terlemek değildir. Zamanın icaplarına göre İlim, Fen ve her türlü medeniyet imkanlarından azami derecede istifade etmek zaruridir. Hepimiz itirafa mecburuz ki, bu husustaki hatalarımız çok büyüktür. MUSTAFA KEMAL ATATÜRK


 
Bizden ve duyurularımızdan haberdar olmak için e-posta listemize katılınız!
ADI ve SOYADI

E-POSTA ADRESİ


 
Yeni Sayfa 1

»»»» CHP Gökçebey’den Cumhuriyet için alternatif tören»»»» Gökçebey’de Cumhuriyet Bayramı Çelenk Sunma Töreni Yapıldı»»»» Başkan Öztürk Gökçebey İçin Gece Gündüz Çalışıyor»»»» Yeşil köy karantinaya alınıyor»»»» TURPCU’DAN KARAYILMAZ’A BRİFİNG»»»» Kamil Karademir’in 28. ölüm yıl dönümünde saygı ile anıyoruz»»»» KAYMAKAM SAYIN KOŞANSU’YU MAKAMINDA ZİYARET ETTİM»»»» Başkan Kodaman’dan Trafik Polislerine Başarılar diledi.»»»» MHP Gökçebey İlçe başkanlığına yeniden Sezgin Karademir seçildi»»»» Yaylı partisinden istifa etti!»»»» Büyük Sanayici Zeki Yurtbay vefat etti»»»» KARADAĞ'A BAŞARI PLAKETİ »»»» AK PARTİ’DE KODAMAN DÖNEMİ BAŞLAMIŞTIR.»»»» Başkan Kodaman; Hedefimiz belediyeyi almak!»»»» CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, CUMHURİYET BAŞSAVCISI KOCAMAN’I TEBRİK ETTİ. »»»» Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman evlendi»»»» Gökçebey Kaymakamı Koşansu ve Belediye Başkanı Öztürk’den sıkı denetim!»»»» Kaymakam Koşansu’dan,Başkan Öztürk’e iade-i ziyaret »»»» KAYMAKAM KOŞANSU GÖREVİNE BAŞLADI»»»» Başkan Öztürk’ten Alagöz’e ziyaretJavaScript Slideshow Template


Vali Tutulmaz’ın acı günü

Zonguldak Valisi Sayın Mustafa Tutulmaz'ın  82 yaşındaki babası                  Hüseyin Tutulmaz'ın vefat ettiğini üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım.

Rahatsızlığı nedeniyle  bir  süredir  Antalya Lara  Yaşam  Hasta...

Tarih: 12.8.2020
Yorum: 0 ¦ Okunma: 419
 
Doğukan & Melisa’ya Muhteşem Düğün

 Doğukan Yılmaz ile Melisa Karaçay’a  08.08.2020 Cumartesi akşamı  saat 19.30'da River Milli Park'ta (Çaydeğirmeni) yapılan muhteşem düğünle hayatlarını birleştirdiler.

Gökçebey’in sevilen ve sayılan ailelerinden, İsa- Gülhan Yılmaz oğlu Doğukan Yılmaz...

Tarih: 9.8.2020
Yorum: 0 ¦ Okunma: 560
 
EMEL & KADİR’E MUHTEŞEM DÜĞÜN

03.08.2020 Pazartesi Akşamı saat 20.00’de, Gökçebey Ada Düğün Salonunda gerçekleşen muhteşem düğün sonrasında Emel & Kadir hayatlarını birleştirdiler.

Selami- Yaşar Yılmaz kızı Emel Yılmaz ile Osman- Muradiye Bostancı oğlu Kadir Bostancı’nın muhteşem düğü...

Tarih: 4.8.2020
Yorum: 0 ¦ Okunma: 587
 
Cafer Tuğçe’sine kavuştu

Gökçebey Belediyesinin çalışan personeli Cafer Aydemir ile Tuğçe Bezirci, Belediye Aile Çay Bahçesi Düğün Salonunda yapılan muhteşem düğün ile hayatlarını birleştirdi.

Leyla-(merhum) Celal Aydemir’in oğlu Cafer ile Hatice- Ahmet Bezirci kızı Tuğçe...

Tarih: 3.8.2020
Yorum: 0 ¦ Okunma: 725
 
BAŞKAN ÖZTÜRK’TEN KURBAN BAYRAM MESAJI

Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztür, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Öztürk mesajında; Dini bayramlarımızdan olan mübarek Kurban Bayramı’na milletçe ulaşmanın heyecanını hep birlikte yaşıyoruz.

İnsan...

Tarih: 31.7.2020
Yorum: 0 ¦ Okunma: 377
 
Müteahhit Ertan Aydemir’in Kurban Bayramı Mesajı

Berk İnşaat Müteahhit Ertan Aydemir, mübarek Kurban Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.

Müteahhit Aydemir mesajında;” Bizleri birbirimize yakınlaştıran, birlik beraberlik ve kardeşlik duygularımızı pekiştiren, sevgi, saygı ve dostluk bağlarımızı güçlendiren bir bayrama daha kavu...

Tarih: 31.7.2020
Yorum: 0 ¦ Okunma: 379
 
GÖKMEN’İN KURBAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

Gökçebey’in sevilen ve sayılan esnaflarından Güven Market İşletme sahibi Talat Gökmen, Kurban Bayramı kutlama mesajı yayımladı.

Gökmen mesajında;” Bayram dayanışmadır, dostluktur, aydınlık yarınlara değerlerimizi taşımanın en önemli göstergesidir. Bayramlardır bu duygula...

Tarih: 31.7.2020
Yorum: 0 ¦ Okunma: 422
 
Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman & Ayca Dursun ile nişanlanarak evlilik yolundaki ilk adımı attı.

Çaycuma’nın değerli  ailelerinden Eftal - İbrahim  Dursun kızı İnşaat Mühendisi    Ayca Dursun ile Devrek’in sevilen ve sayılan ailelerinden         Kadiriye- Zeki Kocaman   oğlu ve     Ankara Cumhuriyet    Başsavcısı   Sayın       ...

Tarih: 26.7.2020
Yorum: 0 ¦ Okunma: 839
 
ATAK ŞANLIURFA’YA GİDİYOR

Gökçebey’in genç çalışkan Kaymakamı Sayın   Oğuzhan Erdi Atak, İçişleri Bakanımızın tensip ve Olurları ile Şanlıurfa Valiliğine görevlendirilmiştir. Bugün İlçemizden ayrılıyor. İlçemize verdiği başarılı görevlerinden dolayı şahsım ve ilçem adına teşeşkkür eder, yeni göre...

Tarih: 22.7.2020
Yorum: 0 ¦ Okunma: 436
 
Ekeroğlu’na hayırlı olsun

Gökçebey İlçe Devlet Hastanesi’nde müdür olarak göreve başlayan Orhan Ekeroğlu’nu makamında ziyaret  ederek, yeni görevinde başarılar diledik.

1991 yılında Sağlık Bakanlığı bünyesinde Erzincan’da göreve başlayan Ekeroğlu, 1993 – 2017 yılların...

Tarih: 20.7.2020
Yorum: 1 ¦ Okunma: 449
 

 
KÜLLERİNDEN DOĞAN SANAYİCİ
1937 doğumlu Zeki Yurtbay 'ın öyküsü Zonguldak 'ın Çaycuma ilçesinde başlıyor. Bu küçük ilçede geçen hayatına o kadar şey sığdırmış ki, anlattıklarını dinlerken bazen kendinizi, sürükleyici bir film senaryosunun tam ortasında zannedebilirsiniz. Yurtbay ailesi, İstanbul piyasasında fazla tanınmasa da, Türkiye 'nin en büyük tuğla üreticisi. Bu alandaki tecrübenin üstüne bina edilen Yurtbay Seramik, markalaşma ve uluslararası piyasalara açılmanın adı aynı zamanda. Zeki Yurtbay 'ın ilk Sanayicilik tecrübesi henüz 14 yaşındayken başlıyor.
Devamı...
 
 

Zonguldak Belediyesinin çalışmalarından memnunmusunuz?
Evet (89%)
Hayır (10%)
Hiçbiri (0%)


Toplam 687 kişi katıldı.
 
ZONGULDAK

 
 
 
© 2009 Latif AYDEMİR
--------------------------------------------------------------------------
Bugün Gelen Ziyaretçi: 1.106 | Toplam Ziyaretçi: 9.818.262 | Ip Adresiniz: 35.170.78.142 | Çözünürlülüğünüz:
Bu sizin sitemizi ziyaretinizdir.