Ana Sayfa Özgeçmişim Latif Takipte Haber Arşivi Ziyaretçi Defteri İletişim Reklam
BAŞKAN AYDEMİR, HEP BERABER İYİ OLACAĞIZ

25 Ekim 2017 yılında Meral Akşener tarafından kurularak Türk siyasi hayatında faaliyete başlayan İYİ Parti, 1. Kuruluş yıldönümünü kutluyor. Konuyla ilgili açıklama yapan İYİ Parti Gökçebey  Kurucu İlçe Başkanı Satılmış Aydemir, “25 Ekim 2017 tarihinde kurularak siyasi tarihimizde yerini alan İYİ Parti, 25 Ekim 2018 tarihinde 1. Kuruluş yıl dönümünü kutlamaktadır. Bu münasebetle tüm Gökçebey halkına şahsım adına en içten sevgi, saygı ve hürmetlerimizi sunarım.

İYİ Parti, tüm olumsuz koşullara ve imkânsızlıklara rağmen, milletimizden aldığı güçle girdiği ilk seçimde %10 oy alarak parlamentoya 43 milletvekili sokmayı başarmıştır.

Her türlü tehdit ve engellemeye rağmen, devletten bir kuruş para almadan yalnızca özveriyle çalışan partiye gönül verenlerin sayesinde bu başarıyı elde eden İYİ Parti, şimdi TBMM’ de milletimizin sesi olmayı, kendisine güvenip oy veren 5 milyon vatandaşımızın güvenini mahcup etmemeyi ayrıca milletimizin ve devletimizin yararına yapılacak çalışmalarla da daha çok vatandaşımızın desteğini kazanmayı kendine hedefleyerek faaliyetini sürdürecektir.

Bu bağlamda Gökçebey’de de halkımızın büyük teveccühünü kazandık.  Hep beraber iyi olacağız. Partimize gönül veren herkese sonsuz teşekkürler.”

 

SİZDEN GELEN YORUMLAR
YORUM EKLE
Bu haber hakkında henüz yorum yapılmamış...

Ana Sayfa  ¦  Haber Tarihi: 25.10.2018  ¦  Yazdır  ¦  İzlenme (377)
© 2009 Latif AYDEMİR
--------------------------------------------------------------------------
Bugün Gelen Ziyaretçi: 275 | Toplam Ziyaretçi: 8.496.186 | Ip Adresiniz: 54.243.17.113 | Çözünürlülüğünüz:
Bu sizin sitemizi ziyaretinizdir.